Nowe osiedle
w imielinie

Osiedle w Imielinie to inwestycja składająca się z czterech domów w zabudowie bliźniaczej. Wybudowanie osiedla zamkniętego w Imielinie rozpoczęło się od pomysłu właściciela firmy FS Projekt, który zaangażował w to swoich architektów i konstruktorów. I tak powstał autorski projekt domów w zabudowie bliźniaczej, który jest nie jedyna wizytówką firmy. Osiedle położone jest w bardzo cichej i spokojnej części Imielina przy ulicy Wyzwolenia, ale jednocześnie blisko centrum, co ułatwi codzienne funkcjonowanie. Mamy nadzieję, że kupując nasz dom będziecie Państwo zadowoleni z podjętej decyzji.

 • Typ domu: Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem 
  Na parterze znajduje się wiatrołap który doprowadzi nas bezpośrednio do garażu oraz kotłowni, a także do części mieszkalnej domu.  Część mieszkalna domu złożona jest z salonu z wyjściem na taras, kuchni otwartej na salon oraz ubikacji. Na piętrze znajdują się 4 pokoje oraz duża łazienka.
 • Powierzchnia domu: 129,5 m2
 • Powierzchnia parteru: 64,6 m2
 • Powierzchnia piętra: 64,9 m2
 • Powierzchnia działki: od 530 m2 do 660 m2
 • Standard wykończenia domu:
  - instalacje wodno-kanalizacyjne
  - instalacje elektryczne podtynkowe
  - instalacje centralnego ogrzewania (ogrzewanie podłogowe w łazienkach oraz w kuchni, przygotowanie pod grzejniki w pozostałych pomieszczeniach)
  - instalacja alarmowa
  - instalacja domofonowa
  - tynki gipsowe
  - wylewki
  - poddasze ocieplone i zabudowane płytą kg
 • Cena domu z działką 390 000 zł.

 

Na chwilę obecną pozostały dwa bliźniaki do sprzedaży.

Efekt końcowy

08.09.2016

Prezentujemy efekt końcowy domu w zabudowie szeregowej. Zachęcamy do zakupu ostatnich dwóch budynków, których budowa zakończy się w grudniu 2016 r.

fsprojekt-osiedle-imielin

Masz pytanie skontaktuj się z nami