Pracownia

Pracownia FS PROJEKT to autorska pracownia projektowa. Na przestrzeni lat z małego biura projektowego przekształciliśmy się w duże biuro architektoniczno-projektowe. Mając odpowiedni zespół, wiedzę, doświadczenie, jesteśmy gotowi realizować najśmielsze wyzwania inwestycyjne naszych klientów.

Pomagamy przedsiębiorcom i jednostkom budżetowym zmieniać przestrzeń w jakiej funkcjonują. Tworzymy dla naszych klientów indywidualne projekty ich nowych inwestycji budowlanych: budynków biurowych, hal przemysłowych i magazynowych, budynków użyteczności publicznej, osiedli domów deweloperskich, a także domów jednorodzinnych.

Pomagamy również w realizacji projektów - wykonujemy nadzory i prowadzimy cały proces budowalny w taki sposób, aby założenia projektowe zostały dokładnie zrealizowane. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani, gdy nasi inwestorzy dzięki nam budują szybko, dokładnie i mieszczą się w założonym budżecie, a powstałe budynki spełniają ich oczekiwania. Stąd wzięło się nasze motto, które całościowo opisuje zakres naszej działalności: FS PROJEKT: od koncepcji do odbioru.

Otwartość

Słuchamy tego, czego oczekuje nasz klient. To on chce zrealizować swoje potrzeby, a my mu w tym pomagamy. Kluczem jest zrozumienie oczekiwań inwestora i przelanie ich na projekt z zachowaniem zasad i norm projektowania. Tworzymy projekty dla naszych klientów, a nie dla siebie.

Kreatywność

Znajomość przepisów prawa budowlanego, doświadczenie, znajomość technologii i nasza wyobraźnia pomagają nam tworzyć nietuzinkowe projekty. Każdy projekt to osobna historia, którą wieńczy udana realizacja.

Solidność

W procesie budowlanym, zarówno projektowaniu i wykonawstwie to czas ma kluczowe znaczenie. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego trzymamy się uzgodnień i oddajemy kolejne etapy prac w terminach. Dokumentację projektową i pozostałe usługi wykonujemy z najwyższą starannością.

Wsparcie

Jesteśmy pomocni na każdym etapie budowy. Nie zostawiamy inwestora samemu sobie – jeśli możemy mu pomóc w kwestiach takich jak znalezienie geodety, generalnego wykonawcy, zakup materiałów budowlanych na atrakcyjnych warunkach, chętnie to robimy.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!
pełnienie funkcji kierownika budowy i inspektora nadzoru w tym również na obiektach zabytkowych,
wykonywanie przeglądów technicznych budynków,
koordynacja robót budowlanych w tym również uzyskiwanie decyzji administracyjnych przy realizacji robot budowlanych,
doradztwo prawne z zakresu budownictwa oraz przygotowanie budynków do oddania w użytkowanie.
koordynacja robót budowlanych, w tym również uzyskiwanie decyzji administracyjnych przy realizacji robót budowlanych,
doradztwo prawne z zakresu budownictwa oraz przygotowanie budynków do oddania w użytkowanie.
pełnienie funkcji inwestora zastępczego,
prowadzenie książek obiektów budowlanych,